Gizlilik İlkeleri2017-05-02T14:52:52+00:00

RE/MAX BENTO

Gizlilik Politikası

Remax Bento, kullanıcıların www.remaxbento.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır. Remax Bento, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Remax Bento, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3. kişiler ile paylaşabilecektir. Remax Bento, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Remax Bento’nun gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.remaxbento.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Remax Bento’nun herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Remax Bento, kullanıcılara ve kullanıcıların www.remaxbento.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Vizyonumuz

İşbirliği içinde olduğumuz tüm müşterilerimize, meslektaşlarımıza ve iş ortaklarımıza sürekli yüksek kaliteli ve dürüst hizmet sağlamak…

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayarak, işimizi dürüst ve samimi bir şekilde yaparak toplum nezdinde gayrimenkul danışmanlığının saygınlığını arttırarak sektörde aranan bir kurum haline geleceğiz. “Doğru olanı yapmak” ilkesini prensip edinerek hedefimizi gerçekleştirmek için sürekli ve düzenli eğitim ve gelişim içinde olarak yeteneklerimizi geliştireceğiz.