Hakkımızda2018-06-10T17:50:23+00:00

RE/MAX BENTO

18 yıllık büyük tecrübe ile tanışın…

2000 yılında gayrimenkul sektöründe yer almaya karar verdiğimizde sektörün ilk ve tek markası olan RE/MAX ile yola çıkma konusunda hiçbir tereddüt yaşamadık. Profesyonel yönetici olarak iki ortak ve iki kardeş, uzun yıllar elde ettiğimiz tecrübemizi RE/MAX markası ile birleştirerek uzun soluklu bir yolculuğa çıktık.

RE/MAX markasına imza attığımızda 46. Ofis iken bugün sistemdeki en eski 6. Ofis olarak 18 yıldır gayrimenkul sektöründe iş ortağımız gayrimenkul danışmanı arkadaşlarımız ile birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayarak zamanında ve en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz.

İş yapma şeklimizin en önemli adımları;

Vizyonumuz

İşbirliği içinde olduğumuz tüm müşterilerimize, meslektaşlarımıza ve iş ortaklarımıza sürekli yüksek kaliteli ve dürüst hizmet sağlamak…

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayarak, işimizi dürüst ve samimi bir şekilde yaparak toplum nezdinde gayrimenkul danışmanlığının saygınlığını arttırarak sektörde aranan bir kurum haline geleceğiz. “Doğru olanı yapmak” ilkesini prensip edinerek hedefimizi gerçekleştirmek için sürekli ve düzenli eğitim ve gelişim içinde olarak yeteneklerimizi geliştireceğiz.